Website Yazılımı – Mücahit Günay | Antalya Web Tasarım, Web Yazılım, Hosting Hizmeti, Sosyal Medya Hizmeti

Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

İnternette Öne Çıkmak İster Misiniz!

Web yazılımı şöyle açıklayabiliriz; kullanıcıların ziyaret ettiği alan adının (domain) içeriğe, hizmete, ürünlere etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan tasarımın alt yapı işlemidir. Bu alt yapıyı oluştururken yani Web Yazılımı yapılırken farklı yazılım dilleri kullanılabilir.

Kimlere Hizmet Veriyoruz?

Büyük ölçekli Şirketlere, Kobi, Kobi+ segmentindeki tüm ticari kuruluşların, web tasarım ve web yazılım çözümlerine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşların tanıtım web site tasarım taleplerine yanıt vermekteyiz.

Sadece etik dahilinde ki istekler ve ahlaki değerler dahilinde gelebilecek tüm web tasarım ve yazılım taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.
Bir web sitesi geliştirirken, bir siteyi güzel ve görsel olarak etkileyici hale getirmek için web tasarım temel unsurlarıyla birlikte her zaman son kullanıcıyı düşünmeniz gerekir. Kullanıcı dostu ara yüzler tasarlamak ve yazılım faktörlere dikkat edilerek rahatlıkla elde edilebilir.

Müşterimize özgün web yazılımlar..

Bir görüşmeye yada müşterilerinize güvenilir bir şirket olduğunu göstermek için dış görünümüze özen gösteririz. Web sitesi de bizim şirketimizin dış görünüşüdür güven veren ve tasarımlar ile müşterilerinize ne kadar ciddi bir şirket olduğunuzu gösterir. Web Trakya yazılım olarak siz değerli müşterilerimize kurumsal arayüzler tasarlıyor ve 100% beğeni garantisi sunuyoruz.

 • ­Masaüstünüz, tablet ve mobil cihazınız için tek tasarım.
 • ­Fark yaratan güzel ve modern tasarım.
 • ­Stratejik olarak oluşturulmuş kullanıcı deneyimi ile satışlarınızı artırın.

  Teklif Al

  Web Sitesi Tasarım Sürecimiz

  Kapsamlı web sitesi tasarım stratejimiz, işletmeniz için mükemmel hazırlanmış bir web sitesi sağlar.

  Yapım Aşaması

  Uzman ekibimizle en yeni teknikleri kullanarak en iyi web sitelerini tasarlıyoruz. Hazırladığımız web siteleri sizin ve müşterileriniz beklentileri doğrultusunda hazırlıyoruz.

  İstediğiniz şekilde size özel tasarlıyoruz.

  Dijital Tasarım

  Responsive web tasarım sayesinde web sitelerini farklı ekran boyutlarına göre otomatik olarak şekillenmektedir. Bu sayede cep telefonları ve tabletler gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Cep telefonunda web sitesinin görünmesi, mobil uyumlu olduğunu göstermez. Mobil uyumlu olması için, mobil cihazlarda sorunsuz görünmesi ve kullanıcılar için iyi bir ı deneyimine sahip web sitesi olmalıdır.

  Hazırladığımız tüm projelerde bütün cihazlarda en iyi kullanım rahatlığını sağlayacak şekilde, responsive web tasarım yapılmaktadır.

  Websiteniz Hazır!

  Web yazılım yani kodlama web sayfasının temelini oluşturur. Bunun için iyi kodlanması gerekir. Güncel yazılım teknikleri kullanarak web sitenizin daha hızlı, saldırılara karşı daha güvenli ve Google gibi arama motorlarında daha itibarlı olmasını sağlıyoruz.

  Geliştirdiğimiz web tasarımlarında müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektöre özel tasarımlar geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerin sıkılmadan web sayfasında daha fazla vakit geçirmesini sağlıyoruz.

  Google ve diğer arama motorlarında sitenizin üst sıralarda listelenmesi için özel web tasarım teknikleri kullanıyoruz. Böylelikle siteniz üst sıralarda çıktığı için daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmiş olur.