Biz Kimiz? / Hakkımızda

Mücahit Günay Yazılım ve İnternet Hizmetleri, bireysel ve kurumsal müşterilere internet ve multimedya hizmetleri ile çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Mevcut hizmetlerinize farklı odak noktalarından bakarak daha ekonomik ve daha verimli tanıtım araçlarını sizlere sunmaktadır.

İnternet sayesinde dünya küreselleşti ve fiziki uzaklık ortadan kalktı denebilir. Mücahit Günay Yazılım ve İnternet Hizmetleri de bu fiziki uzaklığı kaldıranlar arasında yerini ön sıralarda aldı. Yaptığı çalışmalarla azla yetinmeyip hep daha çoğu amaçlayan Mücahit Günay Yazılım ve İnternet Hizmetleri uzakları yakın yapma ve adını duyurma çabasında. Siz de uzaklarım yakın olsun adım duyulsun diyorsanız geç olmadan Mücahit Günay ailesinde yerinizi alın.

Herkes için iş hayatında başarılı olmak oldukça önemlidir. Başarılı olmanın sırrı adının duyulması bu da Dijital ortamdan geçiyor. Mücahit Günay Yazılım ve İnternet Hizmetleri sayesinde hem bulunduğunuz yerde tanınıyorsunuz hem de dünyaca tanınmaya başlıyorsunuz.

Dijital Hizmetler sayesinde aynı şehirdeki müşterilerinize uzaklığınızla aynı kıtadaki müşterinize olan uzaklığınız eşit oluyor aynı zamanda da yenilik ve gelişmelerinizi müşterilerinize bildirebiliyor, kampanyalarınızı paylaşabiliyorsunuz.

Sertifikalarımız

Google Analytics Individual Qualification _ Google