E-Ticaret Yazılımları – Mücahit Günay | Antalya Web Tasarım, Web Yazılım, Hosting Hizmeti, Sosyal Medya Hizmeti

E-Ticaret Yazılımları ve Çözümleri

Eticaret nedir?

Hızla gelişen teknolojiler ve iletişimin yaygınlaşmasıyla alternatifler tüm zamanların en üst seviyesine çıktı, kolay iletişim insanların alışveriş alışkanlıklarını da değiştirdi. Sürecin bu kadar hızlı ve kullanılabilir bir biçimde değişkenlik göstermesiyle ticaret online bir mecra ile tanıştı, anlık ve internetten satış. Ben bu sisteme karşıyım diyenler kendilerini sisteme adapte etmemekte uğraştıysada neticede geldiğimiz noktada artık bir gerçeklik olgusu ile karşı karşıyayız. Bir iki sene önce bizi aşar, ben anlamam internetten, iyi bişe olsa rakiplerimizde yapar diyen orta ölçekli firmalar bir yana küçük esnaf bile internet ortamından yani eticarette yerini hızla almaya başladı. Netice olarak eticaret kısa açıklaması ile internet ortamında ürün yada fikirlerinizi satabildiğiniz yeni nesil ticaret aracı diyebilir veya konuyu biraz daha geniş olarak ele alırsak,

Eticaret ; şirket, dükkan yada işletmenizin, bulunduğu sokak, ilçe veya il sınırları dışında bile rahatlıkla satış yapabildiğiniz, tüketici veya kullanıcı bulabildiğiniz, onlarla iletişime geçip hatta sıcak satış yapabildiğiniz ve ödemeleri anlık alabildiğiniz platformun tümüne eticaret diyebiliriz.

Ne Kadar Bütçe Gerekli?

Hedefiniz kadar bütçe, nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim, örneğin hedefiniz kısa zamanda stoklarınızı tüketmek ve yeni ürünleri satışa sunup daha fazla kar elde etmekse farklı bir bütçe, aylık belli adet ürün satsam bana yeter diyorsanız farklı bir bütçe, benim işim örneğin 2 senede kazandırmaya başlarsa iyidir diyorsanız farklı bir bütçe gerekir. İşiniz aynı iş, mecra aynı fakat sizin hedefiniz, sizin ön görüleriniz, sizin sabrınız, sizin aceleniz bütçenizi belirler, şunu unutmayın ki sizde az çok bütçenizi ve ne kadar masrafınız olacağını bilirsiniz, şayet olması gerekenden daha ucuza işlerinizi yaptırmaya kalkarsanız ya yarı yolda kalırsınız yada olması gerekenden fazla ödersiniz.

    Teklif Al