Mobil Yazılım – Mücahit Günay | Antalya Web Tasarım, Web Yazılım, Hosting Hizmeti, Sosyal Medya Hizmeti

Android & IoS Yazılımları

İş Stratejisine Dayalı Mobil Uygulamalar Tasarlayın

İşinizi büyütmek, siparişleri artırmak ve daha çok kişiye ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için markanıza ait bir Andorid ve iOS mobil uygulama sahibi olma kararı verdiniz. Doğru yoldasınız.

 • ­Hedef kitlenizi doğrudan birbirine bağlayan mobil uygulama tasarlayın.
 • ­Fark yaratan güzel ve modern tasarım.
 • ­Stratejik olarak tasarlanmış pazarlama materyalleri ile satışlarınızı artırın.

Mobil uygulamanızın kullanıcılara görünmeyen ama sizin için en önemli fonksiyonlarından biri geri bildirimdir. Kullanıcılardan gelen geri bildirimler firmalar için altın değerindedir. Bu geri bildirimleri alabilmek için bile şu anda piyasada ücretsiz olarak sunulan birçok uygulama ve ürün vardır. Gelen verileri inceleyebilmelisiniz. Müşterileriniz hangi ürünlerle ilgilendikleri, günün en çok hangi saatlerinde uygulamayı kullandıkları, aldıkları bir ürün ile birlikte diğer hangi ürünleri incelediklerini bilmek işinizi bir sonraki aşamaya hazırlamaktır.

  Teklif Al

  Mobil Uygulama Geliştirme Sürecimiz

  Mobil uygulamanızın benzer uygulamalardan ne gibi farkları olacak, güçlü yanı ne olacak?

  Danışma

  Öncelik ihtiyaçların belirlenmesidir. Hedef kitlenizi ve iş planınız belirlediniz şimdi sıra markanıza ait mobil uygulamanın size ve hedef kitlenize ne fayda sağlayacağını belirlemek. Mobil uygulamanızın benzer uygulamalardan ne gibi farkları olacak, güçlü yanı ne olacak? Bunlar en önemli noktalar. Teknik detayları düşünmeden bu hususları belirleyin.

  Tasarım

  Markanıza ait logo, renk paleti, ikonlar, web sitesi ve sosyal medya hesapları olmalıdır. Bunlar yoksa merak etmeyin, biz sizin yaparız. Ürün ve hizmet resimleri, videoları ve açıklamalarını hazırlayın. Eski bir söz vardır: “İçerik kraldır”. Mobil uygulamanız mükemmel olsa da içerik her zaman ilk plandadır ve hedef kitlenizin ilgisi daima içeriktedir.

  Son Uygulama

  Mobil uygulamanız canlı bir varlıktır. Mobil uygulamanız sürekli gelişir. Tahmin ettiğinizden çok daha fazla kişi uygulamanızı kullanabilir. Bu yüzden uygulamanız ölçeklenebilir olmalıdır. Aklınıza uygulamanız ile ilgili yeni fikirler gelirse ve mobil uygulamanız modüler bir yapıda tasalanmış ise bunu uygulamanıza koymanız kolay olur. Kullanıcı kitlenize hemen ulaşmak istiyorsanız uygulamanızın önce basit bir sürümünü yayınlayıp sonra giderek uygulamanızı geliştirebilirsiniz. Bu yöntem piyasadaki en popüler yöntemdir. Tüm büyük firmalar bu yöntemi izler.

  Siz işinizi düşünün. Biz sizin için Android ve iOS uygulamanızı geliştirelim.