Video Prodüksiyon – Mücahit Günay | Antalya Web Tasarım, Web Yazılım, Hosting Hizmeti, Sosyal Medya Hizmeti

Kaliteli Görsel Tanıtım Hizmeti

Reklam Filmi

Firmanın ürününü, üretim süreçlerini ve kurumsal kimliğini ön plana çıkarırken; firmayı pek çok farklı yönden ele alarak anlatırız. Zaman sınırının reklam filmlerine göre daha geniş olduğu; internet sitesi, sosyal medya, fuarlar, müşteri sunumları, showroom gibi alanlarda servis edilmek üzere anahtar teslim profesyonel ve kurumsal tanıtım filmleri oluştururuz.

Tanıtım Filmi

Firmanın ürünü, üretim süreçleri ve kurumsal kimliğini ön plana çıkartan, firmayı pek çok farklı yönden ele alıp anlatırız. Zaman sınırının reklam filmine göre daha geniş olduğu, internet sitesi, sosyal medya, fuarlar, müşteri sunumları, showroom gibi alanlarda servis edilmek üzere anahtar teslim profesyonel ve kurumsal tanıtım filmleri oluştururuz.

Fotoğraf Çekimi

Web siteleri, afiş / ilan tasarımları, kataloglar gibi birçok farklı mecrada kullanılmak üzere profesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri sağlarız. Portre çekiminden yemek fotoğrafçılığına; endüstriyel fotoğrafçılıktan moda fotoğrafçılığına ve ürün fotoğrafçılığına kadar geniş bir skalada farklı uzmanlık alanlarına sahip fotoğrafçılarımızla tam profesyonel hizmet sunarız.

Animasyon Film

3D ve 2D animasyonlar üzerinde uzmanlaşmış ekibimizle pek çok başarılı projeyi hayata geçirdik. Özellikle savunma sanayi ürünlerini ve tüm dünyaya ürün ihraç eden fabrikaların ürünlerini modelliyor çalışma prensiplerini anlatacak şekilde hareket ettiriyoruz.

    Teklif Al